Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 10.00-17.00 Нд: 10.00-14.00

Публічна оферта

Цей Договір є публічним договором – договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). За повної згоди з цим Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару. Даний Договір є угодою між Фізичною особою – підприємцем Ковальовою Юлією Сергіївною (м.Дніпро, пр-т О.Поля, 60, mebel.decart@gmail.com), яка реалізує товари торговельної марки «DecArt» (далі за текстом – «Продавець») та будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець" (далі – «Покупець»), що включає всі істотні умови організації купівлі - продаж дистанційним способом (тобто через сайт). Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця та Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 р. Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року. Ця угода має характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) та містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через сайт.
1.2. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззаперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти сайту факт натисканням на посилання «Оформити замовлення», «Розмістити замовлення» або «Купити в 1 клік та оплати замовлення у розмірі 100% на умовах цієї угоди.
1.3. Публічна оферта також прийнята під час реєстрації Покупця на сайті.
1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. "Магазин" - сайт продавця створений для укладання договорів роздрібної та оптової купівлі - продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з товаром – дистанційним способом продажу товару.
2.2. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений на сайті.
2.3. "Персональні дані" - будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, або до особи, що визначається.
2.4. "Суттєвий недолік Товару" - недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з наступних ознак : а) він взагалі не може бути усунений; б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів; в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. Магазин зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.
3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж на сайті, зокрема: а) добровільний вибір Покупцем товарів; б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті; в) оплата Покупцем замовлення, оформленого на сайті; г) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення онлайн на сайті або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, вказаними на сайті.

Каталог Кошик Обране Дзвінок